| Tarzhan a întrebat:

Facultatea de Stiinte politice sau asistență socială?

3 răspunsuri:
| wrakas a răspuns:

Tu ar trebui sa te duci la Facultatea De Incultura Vaslui, oricum n-ai nici un viitor

| Monica337 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, facultatea de asistenta sociala este mai sigura, deoarece dupa ce o termini iti gasesti sigur un loc de munca. Romania are nevoie de un numar mare de asistenti sociali, deci este o meserie de viitor.

| R20 a răspuns:

Eu recomand asistenta sociala deoarece exista posibilitatea de a te angaja cu multa munca si efort