| Fαntαsy a întrebat:

Folositi acest site (Scribd.)? Cum descarcati de pe el? :-L

http://www.scribd.com/doc/37581799/2034850-Cazuri-Si-Fun ctii-Sin-Tact-Ice

Vreau sa imprim Cazurile de pe acest site ( Scribd.) dar nu stiu cum sa de downloadez. Am incercat cu copy si paste in Microsoft Word, dar nu apar scrise ci mazgalite. Cand am vrut sa dau download mi-a cerut sa ma loghez pe facebook si am facut-o (am cont ). si tot nu ma lasa sa descarc nimic.
As putea sa imprim toata pagina de net, dar daca exista o alta modalitate prin care sa iau doar informatiile despre cazuri.

Dau funda! +vot :)

2 răspunsuri:
| Atlanthenian a răspuns:

Ar fi un program anume... dar nu stiu cum se cheama...

| TraficantaDeFunde a răspuns:

Nu poti sa downloadezi