| Schizofrenic a întrebat:

Folositi facebook? De ce?

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Astia din clasa de la mine au facut un grup...si acolo posteaza fiecare temele, ce proiecte avem, la cat incepem orele...prostii de-astea.Intru doar ca sa ma informez.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MrSoapte a răspuns:

Nu folosesc! Mi se pare o metoda de monitorizare! Toata lume posteaza unde seduce, cu cine...etc! Daca vrei sa stii ce-a facut o persoana, in ultimul an...intrii pe profilul lui de facebook si vezi acolo! Mi se pare o prostie!

| dydadydu a răspuns:

Da eu folosesc....si nu mi se pare deloc o prostiebig grin....nu trebuie neaparat sa spui unde si cu cine mergihappy