| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Este cineva la facultatea de arhitectura din Iasi? Daca da, imi puteti spune cum e? E greu, mai aveti timp liber, regretati ca ati ales arhitectura, cu cine ati facut pregatire? Si altceva daca ati mai putea sa-mi spuneti.

1 răspuns:
| DaftPunk a răspuns:

E foarte usor acolo.Da si iti ramane timp ca nu iti da teme pentru aksa...Nu regret.Nu mai stiu cum il cheama pe prof.Altceva nu mai am ce sa-ti spun decat daca imi dai funda...:d