| Fireheart1996 a întrebat:

Fundita! La ce liceu profilul de filologie bilingv engleza este mai bun? Intre Al.I.Cuza si I.L.Caragiale din Ploiesti.

Răspuns Câştigător
| SaRiNoOtZa a răspuns:

Buna profilul filologie bilingv engelza este mai bun la Al.I.Cuza acolo vreau sa dau si eu si m-am interesat fiindca o cunostiinta de-a mea este la filo Al.I.Cuza si mi-a spus ca este foarte bine acum depinde dupa tine unde iti place mai mult.Succesckiss

2 răspunsuri:
| Sunshine_3662 a răspuns:

Eu sunt in Caragiale si e forte bine... daca vrei sa inveti. Mediile de intrare sunt mari (deci concurenta e mare-sfat:pregateste-te pentru colegi la fel de buni ca tine), profesorii sunt buni (majoritatea) si totul e frumos aici. Acum...depinde ce iti place si tie!

| SaRiNoOtZa a răspuns:

Multumesc pentru funditakiss. Esti o dulcehappy