| Ramy98 a întrebat:

Fundita :X Care sunt actele necesare pentru inscrierea la liceul unde ai fost repartizat?

Răspuns Câştigător
| thegame12 a răspuns:

O sa iti dea de la scoala generala un dosar cu actele, in plus trebuie o copie legalizata dupa buletin si certificatul de nastere(asa a fost la mine, acum 3 ani)

4 răspunsuri:
| Răzvybaa a răspuns:

Copie buletin, copie certificat de naștere LEGALIZATA, fisa medicală, foaie matricola, adeverinta cu mediile 5-8si evaluare, copie buletine părinți si cererea de inscriere(luată de la liceul respectiv)

| FrvEm a răspuns:

Buna. Pai iti trebuie numai dosarul pe care l-ai luat de la secretariat cand ai terminat a 8-a. Care contine fisa medicala si altele. Le pune sectretara cum trebuie, tu nu trebuie sa faci nimic laughing

| effie a răspuns:

Paiii. O sa ai nevoie de un dosar cu sine, foaie matricola 1-8 IN ORIGINAL.
Adeverinta evaloare nationala-in original.
Certificatul de nastere legalizat al elevului
copie certificat nastere-al elevului
fisa medicala-obligatorie
Funda?