| mg112mada a întrebat:

Heeei! Am inceput si eu sa joc Think( pentru fixarea cunostintelor de limba engleza) si am ajuns la actiuni... Imi arata doua degete si si imi spune sa denumesc acea actiune... Indiciul e ca incepe cu P si se termina cu H si ma tot chinui de ceva timp si nu gasesc solutia. Stiti vreunul din voi! FUNDITA!

2 răspunsuri:
| cristinna23 a răspuns:

Pinch? Am rezolvat si eu jocul. Daca te blochezi poti sa cauti pe google rezolvarea la nivelul respectiv.

| Andreeac33 a răspuns:

Faci printscreen si postezi pe grupul "Think Romania". Bafta!