| Kaaatyyy a întrebat:

Heeei
Sunt in clasa a 7-a si m-ar intereasa... unde s-ar putea gasi modele de teste initiale, Daca s-au afisatrolling on the floor, adica acele teste initiale de dupa 2 saptamani de scoalathinking

Răspuns Câştigător
| Oliveoo a răspuns:

Inca nu s-au afisat dar le poti vedea pe www.subiecte2012@edu.com
Sper ca te-am ajutat:)

2 răspunsuri:
| AndreiP98 a răspuns:

Inca nu s-au afisat, si oricum nu cred ca ar fi publicate pe internet. Cel mai bine ar fi sa astepti sa iti zica profu/profa la recapitulare

| ReiVaN a răspuns:

Testele initiale le dau profesorii cum vor ei nu exista un model...