| Deea852 a întrebat:

Hei,am auzit ca miercuri, 09.05.2012,stam acasa, e adevarat?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! spre bucuria si fericirea voastra da, e adevaratwinking
Ziua de 9 mai va fi liberă, însă doar pentru elevii din Bucureşti. Organizarea evenimentului Europa League l-a determinat pe primarul general să ceară Inspectoratului să suspende cursurile.

Motivul este numărul mare de suporteri care vor însoţi la Bucureşti echipele care îşi vor disputa finala.

6 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Doar cei din Bucuresti, ca sa se fluidizeze traficul, sa nu fie aglomeratie, pentru ca pe 9 e finala Europa League la Bucuresti.

| Deea852 explică:

Multumesc pentru raspunsuri, si da, stau in Bucuresti.happyDeci, am o zi libera sa repet pentru teza la matelaughing

| alecsalecs a răspuns:

Doar Daca locuiesti in Bucuresti!?
fundita?

| gabitzuuu11 a răspuns:

Nuuu stam aca`s cine te-a mintit?

| Bella99 a răspuns:

Daaaaaaaaa...

| Bella99 a răspuns:

Depinde unde in ce regiune locuiesti