| felfalus a întrebat:

Hei..anul acesta vreau sa dau la tehnica dentara.M-ati putea ajuta spunandu-mi daca este greu,cat de repede iti gasesti loc de munca si daca se castiga bine.Dau funda, mersi

1 răspuns:
| Adam_Adela_1974 a răspuns:

Orice facultate este grea,in medicina este exigenta si mai mare ca in alte ramuri, cat priveste locurile de munca depinde, daca nu gasesti in tara mai sunt si in strainatate, fiecare cu norocul lui, nimic nu este sigur pe lumea asta