| maryscumpy2 a întrebat:

Hei! Cine știe o emisiune veche nu mai știu daca era pe prima tv sau pe kanal d. Știu ca era un episod care mi-a plăcut tare mult cu un musulman casatorit care avea un magazin de bijuterii și se îndrăgosteste de o romanca. O aduce acasa, soția accepta, dar fata își da seara ca nu e facuta pentru religia lui. Emisiunea era ceva legat de iubire. Poate știe cineve. Mereu se difuza cate un alt episod, ca in "lectii de viață". Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

"Pe banii părinților"?
Au fost mai multe emisiuni de genul, de aceea poate lista din linkul de mai jos te va ajuta sa-ti amintesti titlul pe care il cauti.
https://ro.wikipedia.org/wiki/Kanal_D_România