| jan33tt a întrebat:

Hei.cum sunt scrise o calatorie spre centrul pamantului, si ocoluul in 80 de zile? vreau sa zic, sunt pe volume? sau e o carte pentru fiecare poveste?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| vaiana a răspuns:

Sunt volume separate,scrise parca de unul Jules Verne care a facut greseala sa mai scrie si alte carti[copiii capitanului Grant,insula misterioasa, insula cu elice, 2 ani de vacanta...etc] se vede ca citesti multtttt

| PatrickJ a răspuns:

Este o carte cu mai multe capitolewinking

| Dina10 a răspuns:

Sunt doua povesti si carti total diferite din cele 40 ...parca...pe care le-a scris Jules Verne.