| BadJoker a întrebat:

Hei! Daca este cineva de la liceul Militar "Dimitrie Cantemir" din Breaza va rog sa imi spuneti ce cerinte trebuie sa indeplinesc pentru a intra la acest lice si ce medie trebuie sa am!

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Eu nu sunt la vreun Liceu Militar...am vrut sa dau la Campulung dar m-am razgandit.Totusi stiu ce-ti cere

1.Iti trebuie o medie buna, peste 9.00 daca vrei sa fii sigur ca intri
2.Trebuie sa ai 10 pe linie la purtare in 5-8
3.Trebuie sa fii foarte bun sportiv:la proba eliminatorie trebuie sa faci 1 km in 4 minute, trebuie sa sari vreo doi metri jumatate de pe loc trebuie sa sari capra, sa faci 10 tractiuni, 30 de flotari si mai multe chestii
4.Trebuie sa n-ai probleme de sanatate.