| Voluntar a întrebat:

Hei! Ma puteti ajta cu comentarea unui articol din Declaratia Universala? Va roooog! Am nevoie urgent!

1 răspuns:
| Bors_Andrei_1985 a răspuns:

Drepturile copilului

"Drepturile copilului" face parte din Drepturile omului si declaratia universala a drepturilor omului

am luat doar o parte din dreptul copilului si anume big grinreptul de a fi protejat împotriva violenţei şi abuzurilor, acum tu trebuie sa comentezi de ce crezi ca acest drept t i se pare normal, argumentezi de ce sustii acest drept
, succes