| Loregrg a întrebat:

Hei! Ma puteti ajuta cu regiunea Centre din Franta? Am nevoie de multe poze, si de obiective turistice arhitecturale si naturale, dar nu prea gasesc. Mersi :d

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Caută un „Larousee", caută regiunea „Centre de France". Vezi departamentele Chateauroux,Bourges, Moulins, Clermont - Ferrand, Tulle, Limoges, Gueret, Nevers.
Le poți găsi și pe google.
De la fiecare iei principalele localități, și tot ce altceva despre aceste localități găsești legat de ce te interesează pe tine: poze, obiective turistice, naturale, economice, etc.

| Loregrg explică:

Mersi mult