| DanutzRosu a întrebat:

Hei! Salut! Mi-am dat si eu pirce acum 7 zile in limba, problema este ca am limba putin umflata dar nu se m-ai vede bila de jos..Este gaura mica si bila se vede fff un pic.S-a c-am astupat in limba. Ce fac? Mi-e putin frica sa nu patesc cine stie ce sau sa ma operez... ( Si ma dor dintii rau. ) Daca stie cineva m-ai multe va rog lasati in id de mess... Multumesc.!

1 răspuns:
| arual93 a răspuns:

Daca inflamarea nu dispare fa un cotrol medical sa nu stai cu griji