| bnx19 a întrebat:

Hei! Sunt clasa a 12a la profil real si am luat la mate 5 la simulare. Am sanse sa iau un 9 in bac la mate daca trag tare?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cam tarziu, nu stiu ce sa zic, eventual daca te apuci de pregatire in particular.

| crysty1222 a răspuns:

Bineinteles, doar daca te pui cu burta pe carte calumea si incepi de pe acum. Nu sunt chiar asa grele subiectele la matematica, poti lua o nota maricica facand doar subiectul 1 si 2, dar daca te pui pe invatat, poti lua si 9 daca faci si ceva din subiectul 3.