| Madalina339 a întrebat:

Hei. Sunt clasa a12-a si as vrea sa invat coreeana, am auzit ca la facultatea de limbi straine ar fi o sectiune pt asa ceva...stie cineva cum se procedeaza? Adica ce imi trebuie, care sunt taxele(sau ce nota imi trebuie ca sa intru la buget) si cat de mult conteaza media de la bac si in ce consta examenul?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Intra pe site-ul facultatii... Acolo ai absolut toate detaliile sigure 100% fata de ce ti se spune aici.
Dar in general se intra pe baza mediei de la Bac.

1 răspuns:
| Enertx a răspuns:

Yu so rude