| Ioana_Luiza_1998 a întrebat:

Hei, sunt intr-un liceu pe filologie si as vrea sa ma mut in vlahuta din Bucuresti tot pe filo (din ce am auzit liceul e numai de filo). nu se pune problema de diferente, nu? ce parerea aveti despre acest liceu?

2 răspunsuri:
| JustStitch a răspuns:

Na vei da diferente daca esi la acelasi profil

| andrei6898 a răspuns:

Dacă te muți tot la filo nu ai la ce materii sa dai diferențe. Diferențele se dau doar daca urmează să înveți materii pe care nu le-ai mai avut anterior. Liceul e bun in principiu, nu e cel mai bun dar e ok.