| kitty9921 a întrebat:

. Importanta psihologiei? dupa parerea voastra...happy

Răspuns Câştigător
| GossipGirL93 a răspuns:

Dupa parerea mea psihologia este o arta de a intelege problemele altei persoane, si de a putea indruma pe drumul cel bun alta persoana, am vrut sa aplic la facultatea de psihologie dar am fost admisa in alta parte si de aia am renuntat, tot respectul meu il au acei psihologi care au salvat vieti!

1 răspuns:
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Dupa parerea mea este foarte importanta psihologia, si te ajuta in viata si in luarea anumitor decizii.
O viata frumoasa sa ai.
Peace!