| DongYiJang a întrebat:

Hei, TPU! La e ora au loc simularile la limba si literatura romana, respectiv, la matematica, pe data de 18 februarie, respectiv, 20 februarie 2014? Sunt complet confuza... Sunt din Botosani, poate stiu concetatenii mei ceva. laughing Anul trecut, simularile au fost intre orele 11:00-14:00. Dar la scoala ne-au spus ca s-ar puteasa fie la ora 09:00... Dau funda! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| maria6 a răspuns:

Pana la 8, 30 trebuie sa fii in clasa. Simularea incepe la 9 si dureaza pana la 11. Corectarea se va face in centre speciale.

4 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Eu sunt din Bucuresti si am la 9 (dar la 8 :30 trebuie sa fiu la scoala). Bafta!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Teoretic, ar TREBUI să înceapă la ora 9 ( deoarece sunt Simulări naţionale, nu locale/judeţene )!

Oricum, o să fiţi anunţaţi din timp!

Toate cele bune.

| AlexandruManase a răspuns:

Eu ştiam că la 9, dar mai bine aştepţi un răspuns de la cineva de la şcoală. (profesor)

| DongYiJang explică:

Aha, multumesc frumos. big grin