| Shimax a întrebat:

Puteti sa-mi dati niste idei cu un dialog intre o fetita si un fluture..macar un subiect despre care as putea vorbi! Nu am idei, va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Anonimuuuussssss a răspuns:

Gandeste-te la ce ar putea discuta. Fluturele ar putea povesti despre cum vede el lumea oamenilor, iar fata i-ar putea povesti despre cum ii vedem noi pe ei. Funda?

4 răspunsuri:
| Anonimuuuussssss a răspuns:

Gandeste-te la ce ar putea vorbi. Fluturele a putea povesti cum vede el lumea noastra, iar fata ar putea zice cum ii vedem noi pe ei. Funda?

| Bianca_Andreea_1997 a răspuns:

Gandeste-te ce ar putea vorbi o fata cu un fluture. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Wo0zyEX a răspuns:

Gandeste-te ca fetita este intr-o gradina iar un fluture vine si o duce in "Locul Viselor" si fluturele o ajuta ii explica despre acest taram, ii arata prietenii lui...(continua tu)... FUNDA?

| CrazyCocolino a răspuns:

Zii si tu ca fetita s-a dus pe un camp cu flori si ca a intalnit un fluture. a inceput sa poarte un dialog despre flori sau, viata fluturelui sau... orice. gasesti tu ceva. fii creativ!