| YouAreWhatYouRead a întrebat:

Heii, TPU! Ce note ați luat la examenele de Evaluare Națională?

42 răspunsuri:
| YouAreWhatYouRead explică (pentru MadRaven):

Eu am luat 8, 95 la matematică și 9, 20 la română.

| Serban_Andra_1999 a răspuns (pentru YouAreWhatYouRead):

Mersi :*****

| vanessa63425789 a răspuns:

Eu cand am dat am luat la mate 9.50
si la romana 8

| Idc12345 a răspuns (pentru YouAreWhatYouRead):

Si eu voiam in Lazar, dar am media 9, 47 si nu cred ca intru. Urmatoarele optiuni sunt Sincai si Spiru, macar in Sincai sa intru big grin

| YouAreWhatYouRead explică (pentru Idc12345):

Sigur intri în Șincai. Și eu aveam opțiunea asta, având în vedere că este foarte aproape de mine, dar am înțeles că e foarte sever. Evident că mă duc la liceu ca să învăț din greu, dar nu mi-a sunat ok chestia asta. Oricum, sper să intri acolo unde îți dorești! big grin

| Idc12345 a răspuns (pentru YouAreWhatYouRead):

Stiu,am auzit si eu ca e cam sever, dar mai ai si timp liber.Mersi mult, sa intri si tu unde iti doresti!:*

| YouAreWhatYouRead explică (pentru Idc12345):

Mersi. :* De curiozitate, unde ai intrat?

| Idc12345 a răspuns (pentru YouAreWhatYouRead):

In Sincai la mate-info big grin Tu?:*

| YouAreWhatYouRead explică (pentru Idc12345):

Felicitări. :* Eu am intrat în Matei Basarab la mate-info. big grin

| Idc12345 a răspuns (pentru YouAreWhatYouRead):

Mersi :* Foarte buna alegere! Felicitari si tie

| YouAreWhatYouRead explică (pentru Idc12345):

Mulțumesc. :*

| Alexiaaaaaaaaaa a răspuns:

10 la romana si 8.40 la mate, puteam mai mult la mate, macar de un 8.75. In final, sunt multumita.