| KazooForYou a întrebat:

Ce note ati luat la evaluare nationala? Eu am luat 6, 55 la romana si 5, 90 mate angryangryangry... Si am nervi...

Răspuns Câştigător
| omienouăsutenouăzecişişase a răspuns:

Waw,dar de ce ai aşa nervi?(nu merită, îţi spun eu, să te enervezioh go on)

23 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

10 la mate si 9, 60 la romana

| haifisch a răspuns:

Daca as lua eu in bac la romana cat ai luat tu la evaluare, m-as pupa singur pe obraz.

| pwp a răspuns:

Eu la romana 8.75
la mate 5.25 crying(

| Catta a răspuns:

9,30 la romana si 5, 10 la mate.laughingcrying

| Artemesia a răspuns:

Nu te enerva! Eu am luat 9, 40 la matematica si 9, 20 la romana.
Probabil din cauza emotiilor m-am incurcat in halul asta la romana, caci precis am gresit la compuneri, pentru ca gramatica am facut-o bine. Dar n-avea rost sa depun contestatie, mai bine asa decat sa-mi scada nota mai tare.
Vreau sa intreb ceva: de ce majoritatea ati luat mai mica nota la matematica decat la romana? La mine e fix invers...

| SteauaNordului a răspuns:

Bine ca ai luat

| natashacrown a răspuns:

Eu am luat 8 la mate si 8.57 la romana.laughing. asta e. oricum nu merita sa te enervezi.^^ poate te scoti cu media de pe clasele 5-8 happy si oricum e bine si asa.aia care merg la concursuri internationale sau nationale au mai usor decat noi astia care vrem sa intram al un liceu;-j. au fost foarte grele.mai grele ca alea de la olimpiada.(matematica). la roamna.thinking hmm.nu a fost nu stiu ce. big grin dar depinde de cine viii le'a corectat

| adi4ever a răspuns:

Romana-7.90
Matematica-4,80
Nu merita sa te enervezi pentru niste cacaturi de examenelaughing

| Merisorr a răspuns:

8,80 romana, 8, 70 mate happy si nu am nervi ca nu ma asteptam la asa note mari rolling on the floor)

| MissLaura a răspuns:

La romana 9, 60 iar la mate 8, 45! nu stiu daca ma crezi da am invatat frate!

| pitika_1557 a răspuns:

7 50 romana 6 50 matematicahappy si eu am nervirolling on the floor! mi-am distrus toata vacanta de vararolling eyes! m`au pedepsiiitrolling on the floor

| Diavolulestefemeie a răspuns:

No cont

| crisssy a răspuns:

9, 15 la romana
7, 60 la matematica...deci chiar nu sunt multumita la matematica.eu am facut de 8, 50.pentru ca am descarcat baremul de pe net...si 8,50 imi dadea. da asta e!

| Tymcat a răspuns:

9 la mate 8 la romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stai in permanenta pe TPU, ce nota sa iei, doar nu vrei sa iei 9.50.

| Cosmin370 a răspuns:

Am luat 8, 45 romana si 4.10 la mate crying((

| Wissy a răspuns:

Eu mi-am distrus media cu evaluarile astea. avem media pe 5-8 9.53...si cu 8 la mate si 8.60 la romana.imi iese 8.90crying(

| Wissy a răspuns:

Eu 8,60 la romana crying ma asteptam la mai mult si 8 la mate.

| BalonasheColorate a răspuns:

La mate-8.25 si la romana-8, 60...la mate au fost cam naspa problemele de la subiectu' 3..happy

| ShikeSeppun a răspuns:

Da`mi si mie siteul unde ai vazutpuppy dog eyes Eu am luat 8 la romana si 5 la matematica

| Ruscris2_1945 a răspuns:

Romana: 9.30
Matematica: 7.85

| Alexiaaaaaaaaaa a răspuns:

10 romana si 8.75 mate

| roxana_9556 a răspuns:

La romana 9, 3 si mate 8, 7