| Sunshiine a întrebat:

Heii TPU!happy
Vroiam sa aflu cate ceva despre familia regala britanica!happy
imii poatee da cineva un site unde pot citi istoria >familieii?:
dauu fundita love struckhappy!

Răspuns Câştigător
| Tsiitsix3 a răspuns:

Uite iti zic eu.happy deci regina elisabeta vrea sa il lasa pe printul wiliam si pe kate rege si regina in locul ei.Pt ca karol nu poate fii pentru ca s-a casatorit cu alta femeie.Defapt el (carol) l-a facut pe wiliams cu printesa daiana. Daiana divorase de carol.happy Pt ca daiana isi gasise pe altu si el lafel.Asa ca daiana s-a dus la paris cu pr ei/iubitul si acolo au facut accident cu masina si au murit.sadAtunci carol a ramas cu camila asa o cheama pe asta cu care s-a casatorit. Elizabeta nu poate sa il lase sa fie rege. pentru ca:
1- nu vrea... vrea sa il lase pe wiliam si pe kate.
2-s-a casatorit cu alta femeie.
sunt tentati sa-si petreaca macar o parte din luna de miere in Transilvania noastra, la Viscri - localitate indragita de printul Charles - nu se confirma.

Potrivit Daily Mirror, destinatia aleasa de cuplul princiar este una cu mult mai exotica. Planurile sunt deja facute, iar locul pe care si l-au ales este Insula Lizard Island, amplasata in Marea Bariera de Corali, aflata in apele Australiei.

Ca o curiozitate, in traducere romaneasca, Lizard Island inseama Insula Soparlelor, iar numele este dat tocmai datorita unui numar mare de soparle care misuna de-a lungul litoralului, ca o atractie inofensiva, intrucat nu sunt periculoase si nici nu se apropie de om.

Insula, descoperita de James Cook in anul 1770, este o cunoscuta destinatie pentru amatorii de vacante pretentioase, faima ei internationala fiind legata de splendoarea coralilor si posibilitatile multiple pentru cei ce doresc sa faca scufudari si sa admire farmecul adancurilor.

Mirele va trece pragul cu mireasa in brate

De altfel, asa cum citeaza acelasi portal, printul a avut in vedere de mai multa vreme aceasta destinatie pentru luna de miere, declarandu-se nu odata facscinat de scufundarile in mijlocul coralilor.

Presa britanica aminteste ca in acelasi loc si-a petrecut uneori vacantele si tatal printului William, inante de casatoria lui cu Lady Di.(daiana)
Fundha?batting eyelashesplzz.; X

1 răspuns: