| AddaHihiii a întrebat:

Ce liceu aș putea să urmez (din București) ca să merg mai departe pe Arhitectură? (Nu Socolescu, știu deja de el și nu aș vrea să merg acolo)

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Preferabil să faci un Liceu de Arte cu specializarea de "Arhitectură" :)
Vezi lista liceelor în "Broşura admiterii 2015" de la linkul :
http://www.ismb6.edu.ro/noutati/713/2015_Brosura_Admitere.pdf

Toate cele bune!

1 răspuns:
| neacsumihai2009 a răspuns:

In principiu poti urma orice liceu

Acum daca vrei tu sa ai un profil anume, dedicat ...asta e altceva