| Marii_Rădoi_1999 a întrebat:

Hello!
Am o întrebare legata de facultate. Sunt în anul I și am avut prima sesiune și am o nedumerire. Disciplina Educație Fizică și Sport ne este notată cu calificative: Admis și Respins. Dacă această materie are un nr de credite, mai exact 3, este inclusă in calculul mediei semestriale sau profesorul va calcula media la sfârșit de an cu nr de credite pe care pe avem la Sport și nota finală? Chiar aș dori un răspuns corect. Sunt destul de curioasa. happy Mulțumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti atat de curioasa, de ce nu ti-ai interbat profesorul de educatie fizica si sport?
El este cel mai in masura sa-ti dea infromatia cea mai corecta.

| danielteodor0 a răspuns:

Nu se pune la calculul total. Daca ai trecut cum faci calculul cu admis. Nu faci. Daca nu esti la sport vei primi doar calficativ care arata ca ai trecut.

| pashkal a răspuns:

Ce-mi plac studentele, iti dau eu admis nebuno