| dulcikata17 a întrebat:

Hello tpu.Stiu ca nu e site de teme dar as avea enormă nevoie de cineva care stie la perfecție franceză. Pentru niste foi cu exercitii

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce fel de exercitii?

| MadRaven a răspuns:

Este pe Facebook un grup, Offtopic Edu, unde postează elevii teme și sunt ajutați. Am văzut mai multe persoane cerând acolo ajutor la franceză pentru fișe de exerciții și au primit ajutor de la mai multe persoane, nu doar una.

| Iunix a răspuns:

Google translate. Poate fi util dacă traduci propoziții scurtr de câteva cuvinte.

| eckblume a răspuns:

Https://nosdevoirs.fr o sa iti rezolve francezii

| KarimIonuț11 a răspuns:

Google translate