| Mony a întrebat:

Hellohappy trec pe clasa a9a si as vrea sa stiu, de cate caiete o sa am nevoielaughinglaughing?,

P. S caiete studentestibig grinbig grinbig grinbig grin
PS sunt la filologie

Răspuns Câştigător
| cuceritorul1994 a răspuns:

Pai sa vedem pentru inceput un pix albastru si un caiaet de mate si altu de romanatongue, si eventula si cate-o cartelaughing ca doar nu cari acu dp tine 10 kg de carti si caiete:X. Acum lasand gluma eu zic ca in jur de 10-15 caiete de romm studentesti si vreo 4 caiete de mate studentesti si iti ajuge pe tot anul, te-am pupat dulceata

5 răspunsuri:
| Mony explică:

Sunt la filologiebig grin

| MentalDisorder a răspuns:

Eu imi cumpar caietele in fuctie de cate materii am si de cerintele fiecarui profesor. Unii profesori cer un caiet de clasa si unul de casa, unii vor unul mic, etc.As zice sa astepti pana cand afli toate aceste preferinte, apoi sa cumperi ce ai nevoie.De asemenea, depinde si de profilul ales.In medie, cate 20 din fiecare(dictando si de matematica), asta daca doresti sa ai caiete tot anul.

| MentalDisorder a răspuns:

@cuceritorul1994, asa-i ca tu doreai doar sa te bagi in seama cu fata si te-ai cam abatut de la subiect? Este important profilul la care este, eu personal am scris pe putin 15 caiete (de matematica) in clasa a noua (sunt la matematica-informatica), probabil nu prea ai lucrat la ore sau poate nici nu ai prea frecventat cursurile (de altfel, nici nu ma mira). Numai la matematica am terminat vreo 8 caiete. Fara niciun fel de gluma (se numeste exercitiu si munca in plus).

| BlairWaldorf a răspuns:

Depinde de cerintele profesorilor

| cuceritorul1994 a răspuns:

Letmealone cum sa zici ca ii trebuie 20 caiete de matematica, hai ca de romana sa ziceam ca 20 sunt bune dar si de matematicalaughing, eu in nici un an nu ma terminat mai mult de 8 caiete de matematica(din astea mici, nu studentesti). Acu ma cert pe cate caiete ii trebuie fatuci bun asalaughing.