| AnnaLooove a întrebat:

Hey! Am nevoie de un text scris de Anton Pann, dar nu gasesc nimic. Ma puteti ajuta? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Deci in 30 secunde am gasit un site care are si opere si biografie si tot. si tu imi spui ca ai cautat pe google: text anton pann si nu ai gasit? inseamna ca ar trebui sa stingi calculatorul, sa il trimiti inapoi de unde l-ai luat si sa te duci la biblioteca sa iti dea tanti aia de acolo cartile fara sa cauti tu, ca nu esti in stare!
sau iti e prea lene ca sa cauti, caz in care se aplica ceea ce am scris mai sus!

| smyrobert a răspuns:

Nazdravaniile lui Nastratin Hogea (literatura)
NAZDRAVANIILE LUI NASTRATIN HOGEA (Bibliografie scolara, Beletristica si critica)
Povestea vorbii (bibliografie scolara)
sper ca am fost de ajutor