| Cutiepanda31 a întrebat:

Hey!
Am o intrebare cam ciudata... știți unde as putea găsi poze cu tipuri de scris de mâna?
Vreau sa spun ca am un scris acceptabil și am încercat sa mai copii de la colegii mei de clasa(in special fete) care scriu frumos, dar nu mi-a reușit.
As vrea sa gasesc o forma de scris care poate fi comfortabila, și pe care o pot mânui rapid la scoala când scriu(in special la orele cu profesori care dictează rapid).
Dacă aveti poze sau idei de site-uri va rog sa le trimiteți.

Răspuns Câştigător
| Katie1356 a răspuns:

Poti cauta pe google imagini : handwriting letters si vei gasi mai multe optiuni

1 răspuns: