| eU777 a întrebat:

Termin anul asta clasa a VIII-a si as avea nevoie de niste sfaturi sau niste idei care sa ma ajute sa scriu dedicatii pentru colegii mei, in album; pe unii dintre ei nu am reusit sa-i cunosc cu adevarat oricum...

1 răspuns:
| FaraIdeiDeNume a răspuns:

Daca nu i-ai cunoscut asa cum ar trebui, scrie-le chestii comune, cum ar fi ca esti fericit ca ati fost in aceeasi clasa timp de atata vreme si ca ii doresti toate cele bune si spor in continuare.