| Necunoscut2 a întrebat:

Hey.Buna.Eu as vrea la Liceul Emil Racovitza din galati la filologie unde media anul asta e 9.70 si eu am media 9.71.la limita. ce ziceti am sansa sa intru?big grin

8 răspunsuri:
| iuli a răspuns:

Eu zic ca ai sanse destul de mari sa intri deoarece, comparativ cu anul trecut, anul acesta notele la examene au fost mult mai mici. Oricum, vei fi sigura dupa ce primesti rezultatele repartitiei computerizate.
Mult succes!

| Bernoullie a răspuns:

Ai sanse deoarece cred ca mediile vor scadea anul acesta din cauza ca s-a dat cam greu la examen. Si eu sunt in aceeasi situatie am media 9, 21 si vrea la pedagogic, la stiinte ale naturii unde media e 9, 20/.

| behappy a răspuns:

E posibil.se pare ca o sa fim colege de liceu smug eu vreau la stiinte ale naturii. Sper sa intru.am media 8.68...Succes!

| Nanutzu a răspuns:

Sansa ta de a intra este de 100%, aia a fost media de anul trecut, mediile intre ani variaza foarte mult. Cu 9.71 garantez ca vei intra, bafta multa!

| SteauaRoma2 a răspuns:

Cred ca da dar.Esti la limita la Liceul Emil Racovita.Dar ai putea sa mai muncesti asa si in viitor!

| Andreea9311 a răspuns:

Este cam prea mare ultima medie de la Racovita...9, 70... suna mai mult a LVA. Daca media generala a ta este 9.71 intrii sigur, cu media asta intrii si la LVA sau LMK la filologie. Succes!

| Necunoscut2 explică:

Au scuzati-ma am vrut sa zic 8.70 e la liceu si 8.71 am eu.nu stiu mie c-am frica sa incerc dar ma riscbig grinlaughing

| sorina95 a răspuns:

Da...daca nu macar incerci dar ai grija sa o pui primabig grin