| valeeExpress a întrebat:

Hey! Daca fac scoala generala sau macar un semestru intr-un colegiu national (Spiru Haret) pot ramane acolo la liceu chiar daca nu am medie?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU poţi rămâne acolo decât dacă înscri acel liceu pe "Lista de opţiuni" ( la repartizarea computerizată ) şi dacă AI medie de admitere corespunzătoare, iar "calculatorul" te repartizează la acel liceu!

Toate cele bune.

| suMRed34 a răspuns:

Daca nu ai medie, nu ai sanse sa ramai acolo de cand cu admiterea asta computerizata.