| Voicu_Iulia_1993 a întrebat:

Hey! Imi puteti recomanda cateva colegii de politie din Bucuresti? Sa poata intra si copiii care tocmai au terminat gimnaziul și vor un liceu.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Numai cateva vrei? Nu este nici unul macar! Sunt insa colegii militare: Constanta, Breaza, Campu-Lung Moldovenesc, Alba-Iulia si Craiova.

| Ionut231312 a răspuns:

Colegii de politie? Singurele scoli acreditate de MAI sunt scolile de politie de la Campina, respectiv Cluj, insa sunt scoli postliceale(le faci dupa ce iei bacul)... a da, si mai este Academie de Politie, care este facultate.