| mika321 a întrebat:

Hey! ma ajutati va rog la biologie, ce fac pasarile sedentare in timpul iernii?, si despre cele migratoare, va rog ajutati-ma, nu gasesc nimic pe net, thx:*

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
S-a desființat biblioteca?
Mergi acolo, aici nu se fac teme școlare, citește politica site-ului.
Pa, pa.

| Alexandrumar1 a răspuns:

Pasarile sedentare raman pe loc sisi capata de mancare, iar cele migratoare, migreaza spre sud. Daca vrei sa te ajut mai mult cu eseu sau ce mai ai da add la id mess Alexs_mar1juana