| MaDu222 a întrebat:

Hey! maine trebuie sa completez fisa aia cu codurile pentru inscrierea la liceu. eu am media de admitere 7.01 are ceva daca pun primele licee mai bune care s-a intrat anul trecut cu 7.40, 7.56? si este vreo diferenta intre prima optiune si restul? am nevoie URGENT de raspuns fundabig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Salut! Pey chiar este recomandat sa pui primele licee cu o medie mai mare decat media ta, pentru ca nu se stie, poate vei intra.In primul rand puneti liceele la cere iti doresti cel mai mult sa intri, in ordine descrescatoare, de la cel mai dorit, la cel mai putin doritwinking. Sper sa intri unde iti place.Bafta! funda.

1 răspuns:
| Bya_6882 a răspuns:

Poi din cate am auzit anul acesta vor mai scadea mediilethinking
nu stiu acum e decizia ta ce pui...
Cea de 7, 40 ar fi bine sa o pui mai inainte de cea de 7, 56:*

:*