| PrintesaGumitaa a întrebat:

Hey, pentru cei care ati trecut pintr-un test-interviu atunci cand ati dat la master, cum a fost, ce v-a intrebat cat a contat tematica?
Va rog daca puteti detalia, funda :*

2 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Intalnire intre doua blonde:
- Draga, azi am facut testul de sarcina.
- Vai draga! Si au fost grele intrebarile!?winking

| mastadont a răspuns:

Eu am dat interviu când m-am înscris la master și a fost foarte greu, am avut de făcut un proiect și a trebuit să-l detaliez vorbind în engleză și în franceză, depinde în ce limbă mă întrebau examinatorii. La master sunt mai puține locuri și bătaia o să fie mai mare deci pregăteștete temeinic din tematică și vorbește doar pe subiectul despre care te întreabă.