| sticksulet a întrebat:

Heyhappy
poimaine incepe scoala, deci, spuneti-mi si mie in ce clasa treceti si cum credeti ca va >fi?:

Răspuns Câştigător
| Mony a răspuns:

Eu trec pe a9a filologie...cred ca o sa fie intr-un fel bine, da si rausad

Bine pentru ca am colegi noi laughing (de fapt is mai vechi (din cls 1-4)), unele materii vor fi faine

dar partea rea va fi...ca o sa am profi mai enervantisad

tuh ce clasa treci?

28 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Dang sad
Nu imi mai aminti, haha laughing
Trec intr-a 8-a...si cred ca va fi destul de okay, dar am bineinteles emotii. De-abia astept sa ma reintalnesc cu prietenii.happy

| Nastia a răspuns:

A11-a.mai greu si mai mult de muca decat anul trecut.totusi,cred ca programul tine cu mine, invat de dimineatahappy

| AliceAliceAliceAlice28 a răspuns:

Buna! Eu incep clasa a 9-a (mate-info) si sa fiu sincera am mari emotii...nu stiu cum vor fi profesorii, cum ma voi intelege cu colegii... sper ca totul sa fie bine!

| zalisa a răspuns:

Bunăă
pĂĂĂi...
Trec în a7a și timp de 2 ani am avut o diriga super de treaba... și în fiecare an tâmpiții aștia ziceau că ne-o schimba, anul asta sunt nerabdătoare să văd dacă s/au ținut de cuvânt laughing. Și mi=e dor de colegi...big grin

| AnnaMariaaa a răspuns:

Saluthappy in clasa a9a, nu stiu sper sa fie bine, cu noi colegi si profi.

| Jane a răspuns:

Eu trec in clasa a opta. Ni s-a zis ca a opta e mai usoara decat a saptea, pentru ca mai mult o sa repetam ce am facut intr-a saptea. Sper sa fie asa, pentru ca nu as mai suporta inca un an asa de solicitant. Sper ca te-am ajutat!

| Dena01 a răspuns:

Intr-a 10a. Astept a 11a, pentru ca, in principiu, de atunci incepe materia pentru fac de medicina.happy
Cum va fi? Habar n-am.Nu am asteptari mari.Traim si vedem! :*
Dar, va fi bine, sigurwinking

| aиdяaaa●• a răspuns:

Heibig hug
In a 9-alove struck! Cat am asteptat sa ajung si eu la liceulaughingsi am ajuns intr-un finalhee heeSper ca o sa ma inteleg cu colegii si cu profii:-s.Mai mult mi-e teama de profihee heeSi ca o sa inteleg logicaoh go onO sa am si balul anul asta day dreamingAbia asteptlove struck

| louis3 a răspuns:

Buna! Eu trec a 12-a, si cred ca o sa fie un an "greu", deoarece la final trebuie sa dau si bac-ulhappy

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Eu trec clasa a 8-a si o sa fie oribil! O sa am o gramada de profesori noi si scoala mea vrea sa mai construiasca o cladire ca sa ne bage pe toti de dimineata ( scoala noastra este de fapt colegiu asa ca sunt clase de la 1 pana la a12 a) si o sa ne mute la cea mai urata scoala din oras, asa ca... Si se pare ca o sa am si un coleg nou, asta nu ma deranjeaza oh go on.

| Aleeeeeeee a răspuns:

Hey happy eu trec in a 8a, cei mai mari din scoala happy. Pai nu stiu o sa am multi profesori noi, un coleg nou. Nu prea astept, dar ce pot sa fac sad.

| Mik3 a răspuns:

Trec a 11-a si sper sa am un an scolar car mai distractiv happy

| smilerz19 a răspuns:

Trec pe cls. a 9-a, la stiintele naturii.

Scoala e naspa, deci orice clasa e naspa. Cunosc o fata si un baiat. Nu stiu niciun profesor, director, nici macar vreo femeie de serviciu. Deci nu am prea mari asteptari.

Ce as vrea sa se intample?
As vrea sa ma las de scoala.

Ce as vrea sa nu se intample?
Sa moara vreun profesor. Urasc sa ma PREFAC ca sunt trista. 8-)

Succes!

| chemicalX a răspuns:

O sa trec a 8, deci cred ca o sa fie suuuuuuper, avand in vedere ca asta e cea mai usoara clasa, din pacate si ultimul an din generala. happy

| mihaelabr a răspuns:

Eu trec a 9 a la mate info happy
sunt nerabdatoare sa vad cum o sa fiewinking
dar am mari emotii crying si mi-e frica crying

| JuLien a răspuns:

In cls 9a.cred ca va fi perfect:*:*

| ĐǿŁŁY a răspuns:

Buna!
Eu trec in a saptea.
Pai profa de mate(diriginta noastra)numai cand intra in clasa tremuram.Ne sperie rau de tot. E rea. Dar asa invatam macar matematica!cryinglaughing
Se mai schimba profesorii.
Colegi noi care se transfera la noi in clasa.
Barfe cu colegii.
Etc.Am intrebat o prietena de-a mea cum a fost in clasa. a saptea?
Si ea a zis, pai sti cum e:In cls. a saptea lenevim, in clasa a opta ne trezimwinking
Bafta si multe succese.
Pa-pa!

| Crisszuu a răspuns:

Hey.:X
Eu ttrec a 8. a si nu stiu imi e putin km teama.:Xcrying

| Abcfunny a răspuns:

Eu trec in clasa a 9 a.
O sa fac cunostiinta cu colegi, imi voi devea clasa etc

| Anchyy18 a răspuns:

Buna.eu trec a 8-a si din spusele multor persoane cred ca o sa fie usor si sper...

| n0name a răspuns:

A 8a :9 si cred ca o sa fie greu.pentru ca anul asta am si examensad tu ce clasa treci?

| Gabrielle16 a răspuns:

Clasa a8-a:-s ...am putine emotii, avem colegi si profesori noihee hee. Sper sa am un ultim an de generala frumos si nu asa stresant ca si clasa a7-a... rolling eyes

| DanDannn_9120 a răspuns:

A 8-a si sper sa fie mai bine...in cazul colegilorwinking sper sa vina colegi noi si sa plece 2 nebuni...in rest, sper sa fie profesori ciudatiwinking

| sticksulet explică:

Bun
deci ce-a mai mare parte trece a 8-a, eu trec a 7big grin
in a 5-a am avut un super dirig
a 6 (primul semestru) am avut o profa de mate da ne-a lasat de fricalaughing
si in al 2-lea am avut una de treaba care ne-am zis tot semestru ca ne lasa, da am auzit ca anul asta tot ea o sa fielaughinglaughing

| ToXiqLovE96 a răspuns:

Eu trec a 9`a cred ca o sa fie supeer deh. primul an de liceu \dancing alea alea. boboaca. faza nasoala e ca o sa dau un examen saintru in clasa a 9a cum se obisnuite sigh si nu stiu daca o sa intru in liceu dorit speer. love struck sunt cam emotionata blushing pentru ca o sa am colegi noi. dar. o sa fie un nou inceput o noua provokare pentru mine :-x

| Gabytzii a răspuns:

Ceao kiss. Eu o sa fiu clasa a 9a, u?

| andreea_2606 a răspuns:

Din pacate trec a 12a. as vrea z mai fiu in generala... x la liceu clasele 9, 10, 11, dar nu vreau niciodata z termin a 12 z dau bac-ul. ce urat!

| bogdan10 a răspuns:

In clasa a 9a cred ca o sa fie greu