| Geanyyyx a întrebat:

Hey.stie cineva cand apare "Incredibil", volumul 4 din seria "Micutele Mincinoase"?

5 răspunsuri:
| TattoosPiercingsPlugs14 a răspuns:

O aparut. poti sa comanzi cartea pe http://www.librarie.net/ si eu mi-am luat-o ii super :X

| alecsa98 a răspuns:

Volumul 4 din colectia "micutele mincinoase" va aparea in noiembrie

| ivonik_8010 a răspuns:

Aici, o sa vă dau nişte veşti mai puţin plăcute. Din păcate, 3 dintre titlurile anunţate că vor apărea în septembrie vor avea o anumită întârziere. Astfel, volumul 11 din Trueblood/Vampirii Sudului, volumul 7 din Jurnalele vampirilor şi volumul 4 din Micuţele mincinoase vor fi pe piaţă în prima jumătate a lunii octombrie. Aşa, ca o consolare, îi anunţ pe fanii lui Charlaine Harris, şi poate ne veţi ierta întârzierea în publicarea volumului 11, că volumul Sookie Stackhouse Companion va fi foarte probabil disponibil la Gaudeamus.
cam asta e problema deci nu mai apare la sfarsitul lui septembrie.

| Arabyka a răspuns:

Am cautat pe net si apare pe 17 ianuarie. big grin

| Andreutza25 a răspuns:

Sara Shepard / Micutele mincinoase vol. 4: Unbelievable – sfârşit de septembrie