| maria_8781 a întrebat:

Hey! Stie cineva care sunt conditiile din caminele ASE-ului, Belvedere Vechi, Tei si Agronomie m-ar interesa. Multumesc!

1 răspuns:
| alexa a răspuns:

Belvedere vechi si agronomie nu au baie in camera.agronomie are bucatarie pe hol din cate stiu eu.in belv vechi stau 3 persoane in camera, e apropae de zona crangasi, deci se ajunge repede la facultate.in tei mi se pare ca stau cate 5 in camera, dar au si baie, insa nu stiu exact unde este situat acest camin(probabil in zona teithinking)
esti la ase si ai bagat cerere cu astea 3?