| LawlietL886 a întrebat:

Hey TPU!
Am o problemă gravă. În ultima vreme am remarcat că eman un miros urât. Mă spăl în fiecare dimineață dar e inutil. În ultima vreme am observat că, colegii mei au început și ei să observe asta. Sunt rușinat. Nu știu ce se întâmplă. Ajutor! Eu de multe ori nici nu observ. Mă poate ajuta cineva?

5 răspunsuri:
| sopranaCadaverica a răspuns:

Sper ca stii sa utilizezi gelul de dus si buretele. big grin
Folosesti antiperspirant, a venit vara, transpiram ca porcii, ce dracului?!
Si imbraca-te cu haine proaspat spalate zilnic, schimba tinuta in fiecare zi.

| Kevinn2000 a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Poate fi și alta cauză.
Poate că are nevoie de un medic ca să-l ajute...

| sopranaCadaverica a răspuns (pentru Kevinn2000):

Ce spui tu e foarte rar si in majoritatea cazurilor de vina e igiena.
A zis ''in ultima vreme'', chiar cand s-a incalzit. big grin

| Public22 a răspuns:

Sa știi ca e boala foarte răspândită chiar incurabila. Asa miros și boschetarii. Nimeni nu știe de ce. Mulți zic ca poate nu se spala și de asta miros urat, dar eu nu-i cred, sunt mituri.

| Anca32 a răspuns:

Ai o problema cu glandele sudoripare acestea sunt responsabile de acel miros