| Danut2017vasile1989Andrei a întrebat:

as vrea sa stiu cum trebuie sa te comporti la o olimpiada si ce trebuie sa faci. Am maine olimpiada la Religie si as vrea sa stiu cum sa ma comport si ce trebuie sa fac. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Nevroza a răspuns:

Daca e la religie iti faci o cruce si stai smerit pana iti aduc examinatorii subiectele ca sa le rezolvi.

1 răspuns:
| valentina2392 a răspuns:

Exact ca la o lucrare, examen din clasa. nu trebuie sa faci nimic special. Stai cuminte in banca, te uiti in foaia ta si scrii rezultatele!