| IuliaJuly13 a întrebat:

happy
Caut subiectele de la Olimpiada Nationala de Romana 2010, Iasi, clasa a 6-a si nu reusesc sa le gasesc pe Net. thinking Aveti idee unde pot fi?! Dau FUNDA celui care imi da link-ul corect! :*

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| happygirll a răspuns:

Sincer eu tot am cautat, dar in fiecare an se schimba.Eu am fost anul trecut in a 4-a si cei din a 6-a ne-au zis ca e usor si acolo pe usa erau afisate exercitiile. Tot ce-ti pot spune e ca sunt 6 exercitii si sunt legate exercitiile de un text.(Doar in caz ca nu stiai)