| Petrisor_Alexia_1990 a întrebat:

îmi puteți spune și mie ce teste inițiale voi da? Apropo trec în clasa a V

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cam la toate materiile (cum vor unii profi) dar fii liniștită rezultatele NU contează pentru nimic. Deci keep calm and relax

| Catalina990099 a răspuns:

Normal ar trebui sa dai la fiecare materie pentru ca vei avea profesori si fiecare vrea sa si faca o parere despre fiecare elev în parte.

| ChrisAK47 a răspuns:

Cam la toate materiile, dar conteaza la media finala! Cand treci clasa a-9-a, este un procentaj din nota! Deci fii atenta cu ele, si bafta! Eu am urat clasa a-5-a, sper sa-ti placa macar tie!