| Noone09 a întrebat:

in curand va trebui sa dau corijarea la mate si ma gandeam daca puteti sa mi spunteti un site care sa aiba exercitii de mate si daca ar fi ceva mai interactiv ar fi super

Răspuns Câştigător
| marcy982000 a răspuns:

În ce clasă eşti? (PS: Exerciții poți găsi pe didactic.ro sau genul acesta de site-uri web. Inclusiv pe YouTube dacă pui titlul potrivit genului dorit de exerciții îți vor apărea multe clip-uri cu rezolvările ataşate şi explicate. Multă baftă! Trebuie să te ții bine de carte dacă vrei să treci corijența!)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corigența*
Cumpără-ți o culegere sau caută una în format pdf pe net.