| Michaela89 a întrebat:

Știți facultăți care sa aibă la specializare/profil limba turca? Am înțeles ca sunt căutate limbile străine și nu cred ca multi ar învăța turca laughing Voi ce limbi credeți ca sunt căutate, în afara de japoneza /chineza/coreeana.

Răspuns Câştigător
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Cauta pe net facultati limbi straine Romania si intra la fiecare facultate sa vezi ce limbi se pot invata. In afara de care ai spus tu, engleza inca este la mare cautare, si poate spaniola.

1 răspuns:
| Zolya_Robert_1998 a răspuns:

Una din cele mai căutate limbi la momentul actual este germana.