| RiRihXd a întrebat:

Vreu un link cu rezumatul sau cartea Ciresari&Comp. de G. Bajenaru.Nu am cartea, iar site-ul "Scribd" mi se blocheaza.Stiti de unde as putea face rost(nu pot cumpara cartea, maine trebuie sa predau rezumatul si nu am cartea, am gasit site-ul Scribd, dar mi se blocheaza)? Va multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Nu cred că ai să gasesti undeva ce ai scris tu acolo, fiindcă romanul se numeşte Cişmigiu&Comp, iar autorul - Grigore Băjenaru.
Dacă vrei un spor de informare pentru formarea ta, dă click pe http://lecturirecenzate.ro/

| RiRihXd explică:

Va rog sa ma scuzati, am gresit eu, cartea se numea Cismigiu&Comp.big grin