| mary4567 a întrebat:

Hey! Unde pot vedea cu cine sunt in clasa si ce profesori am la liceul Economic Virgil Madgearu Galati? funda+vot

4 răspunsuri:
| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Nu poti vedea din cate stiu eu cu cine esti in clasa, dar poti vedea doar eventualii colegi.

| mihaeladulcikk a răspuns:

Poi de duci acolo la liceu, iar in spate gasesti o foaie cu repartizarea elevilor in clasele de-a noua... sper ca te-am ajutat, funda! :*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca se v-a afisa la liceul respectiv cu cateva zile inainte de inceperea scolii, clasele de a 9a si dirigintii