| littlepink a întrebat:

Hi! sad
Dati'mi si mie niste statusuri de indiferenta sau fite. big grin pls love struck

Răspuns Câştigător
| 1ydy4 a răspuns:

Http://www.lipiciosii.ro/? do=Forum&cat=2&topic=19997&page=1

http://www.lipiciosii.ro/? do=Forum&cat=2&topic=18703&page=3

http://www.lipiciosii.ro/? do=Forum&cat=2&topic=19224

49 răspunsuri:
| babyblue_8588 a răspuns:

[:j] niciodata nu e prea tarziu! toate trebuie' sa le incerci, incearca-le pe viu! cand toate javrele se prefeac ca stiu. ridica doar degetul mijlociu _||_ [tarfo, ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuri] smugsmugsmugsmughai ca e divinsmug laughing)

| Mikiee a răspuns:

Nu's foarte cool dar...

ma balacesc... DND ca te stropesc
DND...sortez nisipu'
la pescuit.nu deranjati si nu gati BUZZ ca speriati pestii
DND.ma dau cu sania in congelator
Hello! Welcome to my away message, how may I ignore u today?
cant la capsator... DND

sper sa te ajute... funda? big grin

| 1ydy4 a răspuns:

Eu de aici iau tot felul de statusuri :*

. sper ca te-am ajutatbig grin

| Lenush a răspuns:

M-am nascut sa fac fite, nu sa le suport pe ale altora...

| publicname a răspuns:

Nu sunt foarte smecherita dar stiu sa ma fac iubita

| MaaYa a răspuns:

Am trecut peste; x nimic din trecut nu mai afecteazaoh go on, nu mai conteazarolling eyes! Privesc spre viitor...day dreaming este tot ce ma intereseaza[♥]
by me♥

| djcrazyroxxy a răspuns:

Din una dam in alta si uite asa se intoarce roata

| Maryna_6473 a răspuns:

Acum imi este binee, nu mai estii tu langa mine tonguetongue

Nu plange ca s`a terminat ci ZaMbesSStee ca ai scapatt! :*:*

Am un zambet fals pe care toata lumea`l crede! DOar ca sa ii arat Prostuluii ce pierdee tongue!

Unii spun ca nu`ss rea altii spun ca sunt frumoasa.dar asa cum sunt euu.O sa ma iubestii mereuu tongue

Eu am fite, tu ai tupeu.N`o sa ne fie foartee greuu!

Fitzoasa cat se poate! tupeista pa`n la moarte.smecherita si stilata asta`i fata adevarata! happy

Sper ca te-am ajutat :*:*
pussyy :*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea gandesc pentru loseri!laughing
Prea prost ca sa fi loserthinking
Sau DND ia vezi ma gasesti in buzunar?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ Hei, Am şi eu nişte statusuri drăguţe, sper că îţi plac happy

1. Încep să văd, ce n-am văzut. Încep să cred că te-am pierdut!
Te chem încet, spre nicăieri. Te chem spre visele de ieri!

2.Viaţa mi-a dat o lecţie, tot ea m-a înţepat. Ea a fost singura târfă care m-a făcut să plâng cu-adevărat!

3.Adu-ţi aminte ce greu îţi este să te schimbi pe ţine însuţi şi vei înţelege atunci câte şanse ai când încerci să-i schimbi pe ceilalţi!

4.Nu poţi schimba trecutul, dar îţi poţi nenoroci un prezent liniştit îngrijorându-te despre viitor.

5. Dupã primul' fum viaţa nu mai pare durã, E doar o `pãrere deci mai trag o turã!

6. Bine şi rău în juru' tău se vor juca, lumea asta moartă va vrea să îţi fure dragostea!

7.Viaţa merge înainte ce a fost a fost. Nu te poţi abţine şi nu îl poţi uita, îl iertai mereu chiar dacă îţi greşea.

8.Azi la modă e. să ne pierdem minţile

9.Viaţa nu-i roz! Eu o vopsesc în verde! Am pierdut tot! Deci nu mai am ce pierde! Nu beau de supărare! Eu beau de sete! Sunt la poarta Iadului şi tai bilete

10."Nu înceta niciodată să zâmbeşti, nici chiar atunci când eşti tristă, pentru că nu se ştie cine se poate îndrăgosti de zâmbetul tău

11.Ai putut să dai viaţă unui sentiment faţă de o altă persoană când tu te iubeai numai pe tine? =p

Şi cam atât, sper că-ţi plac!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde sunt eu e si el, s` stie! LoOmea s` stie, il iubesc la nebunie… Hai zdreanto iesi in fata, dai tuu` pofta d` viata … Arunca gesturi d` tarfa din tine, suge`0 cum stii` tuu` mai bine … Te ia cu el, tuu` ai vrut, dar el se pisha` pe tine, si m` alege pe minee3`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu am un talent nativ, sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti proasta dar te vreau esti idioata dar te iubesc numai pentru ca esti supida

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catelus cu parul cret saveti mertanul in cotet si o vila cu piscina pe Madona ca vecina o lopata pentru bani la anul si la multi anul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauth si eu stts de feite:X:X cine ma ajutha?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am intrebari de pus, raspunsuri de dat, ganduri de ascuns, oameni de uitat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kiss for kiss
love for love
friedn for friend
istoryou!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi! datym nij status de dragoste va rogg dau funditabig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cuminte si te fac doar din cuvinte.
am talent, m-am nascut la ciuda ta, stiu ca nu ma poti suportabatting eyelashes merg incethappy inspir talent :X si strig tare copia n`are valoare
am 15 ani si nu stiu ce simt azi te yubesc maine te mint

sper sa-ti placa :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M`ai uitate odata la mine...chiar crezI ca doua vb ma pot aduce langa tine? am de unde alege, tu nu esti unicat, pot gasi baiat ca tine, la fiecare metru patrat"""

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

buna... uite ceva ce te poate ajuta...sa speramwinking:*

fite.gesturi si tupeu asta e talentul meu.pe ecran da foarte bine o printesa asa ca mine. stiu sa invart totul pe loc, dobor prostii dintr-un foc...sunt fetita smecherita...hai fa pasi si gura mica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cnd oferi iubire cel de langa tine iti arata indiferenta si tu incerci sa faci tot ce mai bine sa fie bine si sa ii arati ca tii la el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instinctul meu e cel mai ieftin truc, trec drept prin viata sh sunt mandra de trecutbig grinbig grinwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa stii ca mi se rupe de ce faci, de ce zici de ce vrei, ma'ntelegi, sau macar incerci sa-ntelegi, ca mi s rupe de ce spui, ce faci in orice fel, spune-mi daca ma-ntelegi, sa ti-o spun altfel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te tin la distanta, Ma fac ca nu iti dau importanta, Situatia`i mai complicata, Sunt o fata RASFATATA love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah fetelor nu mai plangeti, radeti chiar daca e greu, dati -le tuturor o lectie de viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand trec pe langa tine imi zambessti...cand ma vezi din departare ma strigi... dar nu inteleg dc nu vrei sa spui ce simti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La inceput credeam ca te iubesc.dar de fapt eu doar incercam sa astup golul lasat de el.:X:X>.

sper sa-ti placatongue
facut de mine